لودینگ

سنگ مرمریت اداوی

سنگ  مرمریت  اداوی  ارزان قیمت (گلبهار ،یاقوت )  نسبت  به مرمریت های دیگر دارای کیفیتی مناسب و قیمت پایینی می باشد . در حال حاضر به دلیل ارزان بودن  ، سنگ مرمریت اداوی (گلبهار ، یاقوت ) کاربرد بیشتری یافته است .سورت های (گلبهار ، یاقوت ) بیشتر مناسب دیواره و پاگرد راه پله ، سنگ پله ، دیواره پارکینگ و ساختمان های عمومی می باشد ، با این وجود برای استفاده در کف سازی اتاق خواب و سالن پذیرایی واحدهای مسکونی نیز خریداری می شود .مرمریت اداوی که به نام یاقوت و گلبهار نیز شناخته می شود دارای رنگ کرم ، قهوه ای روشن و تیره است.(گلبهار ،یاقوت ) در سایزهای ۴۰ طولی ، و پلاک ۴۰ * ۴۰  ، ۵۰ * ۵۰ و ۶۰ * ۶۰ برش و ساب زده می شود .

انواع سنگ اداوی معادن اصفهان

سنگ مرمریت کرم صورتی اداوی (گلبهار ،یاقوت ) بیشتر در کارخانجات سنگبری در اصفهان فرآوری میشود به همین دلیلی سنگ مرمیت اداوی گلبهار دارای قیمت تمام شده پایینی میباشد.سنگ اداوی نسبت به مرمریت های دیگر دارای کیفیتی مناسب و قیمت پائینی می باشد. در حال حاضر به دلیل ارزان بودن ، سنگ مرمریت اداوی کاربرد بیشتری یافته است. کاربرد سنگ مرمریت اداوی دیواره و پاگرد و پله ، دیواره های پارکینگ می باشد. سنگ مرمریت اداوی که به نام یاقوت و گلبهار نیز شناخته می شود دارای رنگ کرم ، قهوه ای روشن است.

درجه بندی سنگ در ایران استاندارد تعریف شده ای ندارد. فلذا هر تولید کننده سنگ ساختمانی تعریف خاص خود را خواهد داشت. سنگ کارینو نیز درجه بندی سنگ مرمریت را بصورت صادراتی ، سوپر ، ممتاز و درجه یک تفکیک نموده است. سنگ صادراتی همان سنگ سوپر می باشد که جهت صادرات بسته بندی و پس از تشریفات گمرکی آماده بارگیری می باشد. و درجه ممتاز از لحاظ رنگ بندی سنگ و کیفیت سنگ درجه بندی می شود ولیکن کیفیت تولید اعم از برش و ساب هیچ تفاوتی بین درجات سنگ نمی کند.

مشخصات سنگ اداوی خوروبیابانک اصفهان

مشخصات فنی آن به شرح زیر است:

  • رنگ : کرم صورتی
  • ابعاد: پله – پلاک – فرشی
  • کاربری: در فضای داخلی ساختمان
  • معدن: خوروبیابانک اصفهان
  • تولیدی: در تمامی شهرک های صنعتی فعال در زمینه تولید سنگ ساختمانی
  • درجه بندی: ممتاز – درجه 1

اطلاعات تماس

تلفن
09139321409
آدرس
اصفهان - شهرستان تیران و کرون - شهرک صنعتی رضوانشهر
ایمیل