لودینگ

سنگ مرمریت صلصالی

برندهای مختلفی از انواع سنگ های مرمریت در ایران وجود دارد که هر کدام بر اساس خصوصیات و پارامترهایی که دارند،در بازارهای سنگ معروف هستند و در این بین مرمریت صلصالی را می توان براساس طرح و رنگ آن منحصر به فرد دانست که در این بین می توان به  امواجی اشاره کرد که به صورت نوار قلب بر روی سطح سنگ نقش بسته اند. سنگ صلصالی عمدتا در نمای داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و از عمده کاری آن نیز می توان به راه پله،کف ساختمان و نما بدنه اشاره ای داشت.

کارشناس ارشد زمین شناسی گفت: هم اکنون 50درصد معادن سنگ مرمریت استان اصفهان در این شهرستان قرار دارد. دهقان گفت :  سالانه بیش از یک میلیون و 200هزارتن سنگ از این معادن استخراج می‌شود. وی با اشاره به مرغوبیت سنگهای تزئینی خوروبیابانک گفت: درحال حاضر میزان تولید این سنگ‌ها درسال بیش از هشت میلیون و 500 هزارمتر مربع است که به کشورهای چین، ایتالیا، آلمان و فرانسه صادر می‌شود.

قیمت مرمریت صلصالی در اصفهان

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چرا قیمت سنگ مرمریت صلصالی در اصفهان اهمیت داشته که ما چنین تیتری را برای آن این بخش انتخاب کرده ایم. باید به این موضوع اشاره داشت که از فاکتورهایی تاثیرگذار بر قیمت خرید وفروش این برند می توان به ابعاد،سورت بندی و رنگ آن اشاره کرد.

درجه بندی سنگ در ایران استاندارد تعریف شده ای ندارد. فلذا هر تولید کننده سنگ ساختمانی تعریف خاص خود را خواهد داشت. سنگ کارینو نیز درجه بندی سنگ مرمریت را بصورت صادراتی ، سوپر ، ممتاز و درجه یک تفکیک نموده است. سنگ صادراتی همان سنگ سوپر می باشد که جهت صادرات بسته بندی و پس از تشریفات گمرکی آماده بارگیری می باشد. و درجه ممتاز از لحاظ رنگ بندی سنگ و کیفیت سنگ درجه بندی می شود ولیکن کیفیت تولید اعم از برش و ساب هیچ تفاوتی بین درجات سنگ نمی کند

مشخصات سنگ کرم خوروبیابانک

مشخصات فنی و کیفی سنگ صلصالی به شرح زیر است:

  • معدن: خور و بیابانک اصفهان
  • رنگ: کرم – سفید – کرم بژ
  • طرح: نوار قلبی
  • کاربرد: فضای داخلی ساختمان
  • ابعاد: پله – فرشی – پلاک

اطلاعات تماس

تلفن
09139321409
آدرس
اصفهان - شهرستان تیران و کرون - شهرک صنعتی رضوانشهر
ایمیل