لودینگ

سنگ مرمریت هرسین

 از جمله سنگهای مرمریت با زمینه کرم روشن و ساب پذیری عالی می باشد که علاوه بر نمای ساختمان ، در کفسازی ، نمای داخلی ، دیوار پارکینگ ، پله و دیواره راه پله و ساخت مصنوعات سنگی تزئینی مانند شومینه ، ستون و تابلو کاربرد فراوانی دارد.در سه دسته سوپر ، ممتاز و درجه یک با ابعاد مختلف به خصوص ۴۰ طولی و ۴۰ * ۴۰  و با قیمت های مختلف تولید می گردد که پس از اجرای کار ، در تمامی کیفیتها بازی رنگ این سنگ ، جلوه خاصی را به نمایش می گذارد.به دلیل زیبایی ، کیفیت بالا ، استحکام و مقاومت در برابر فرسایش آن ، هم اکنون عمده تولید این محصول به کشورهای ایتالیا ، چین و کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر می گردد.معدن این سنگ در شهرستان هرسین استان کرمانشاه با ظرفیت ۳ میلیون تن و استخراج سالیانه ۶۰ هزار تن قرار دارد.

معدن آن  در شهرستان هرسین در استان کرمانشاه واقع شده است. از جمله سنگ های مرمریت با زمینه کرم روشن و ساب پذیری عالی می باشد. که در کف سازی ، نمای داخلی دیوار پارکینگ ، پله و دیوار راه پله کاربرد فراوانی دارد.درجه بندی سنگ در ایران استاندارد تعریف شده ای ندارد. فلذا هر تولید کننده سنگ ساختمانی تعریف خاص خود را خواهد داشت. نیز درجه بندی سنگ مرمریت را بصورت صادراتی ، سوپر ، ممتاز و درجه یک تفکیک نموده است. سنگ صادراتی همان سنگ سوپر می باشد که جهت صادرات بسته بندی و پس از تشریفات گمرکی آماده بارگیری می باشد. و درجه ممتاز از لحاظ رنگ بندی سنگ و کیفیت سنگ درجه بندی می شود ولیکن کیفیت تولید اعم از برش و ساب هیچ تفاوتی بین درجات سنگ نمی کند. 

 هرسین مورد کاربرد در نمای داخلی ساختمان می باشد . اگر شما از آن دسته افرادی می باشید که نگران لکه گرفتن آن هستید می توانید به راحتی با فناوری نانو از این مشکل رها شوید و استفاده از این ماده دیگر نگران لکه گرفتن ان نباشید. بیشتر در کف ساختمان و پله های ساختمان مورد کاربرد است که دلیل اصلی آن نیز به دلیل روشن بودن و استحکام فوق العاده این سنگ است. پیشنهاد ما نیز به شما این است برای کاری لوکس و نمای داخلی روشن از این سنگ استفاده کنید. در بازار بستگی به ابعاد و یکی هم به نوع کیفیت آن دارد. قیمت آن برای نوع پلاک که به ابعادی با عرض 40 و طول آزاد گفته می شود از قیمت 32 هزار تومان تا 52 هزار تومان  به درجه های 2 ، 1 ، سوپر و ممتاز افزایش قیمت دارد. از این سنگ برای نمای داخلی ساختمان و یکی از بهترین گزینه ها برای کارکردن در راه پله و کف ساختمان است. قیمت پله آن نیز از 75 هزار تومان تا 125 هزار تومان قیمت گذاری می شود. 

انواع سنگ هرسین

سنگ مرمریت هرسین

مرمریت کرم هرسین  در معادن استان کرمانشاه استخراج می شود و به همین دلیل به آن مرمریت هرسین کرمانشاه  نیز گفته می شود. رنگ کرم منظور همان کرم روشن است اما در بین مرمریت ها اگر به نمایی روشن نیاز باشد به سراغ سنگ هرسین می روند. قیمت مرمریت هرسین در بازار بستگی به ابعاد و یکی هم به نوع کیفیت آن دارد. قیمت آن برای نوع پلاک که به ابعادی با عرض 40 و طول آزاد گفته می شود از قیمت 32 هزار تومان تا 52 هزار تومان  به درجه های 2 ، 1 ، سوپر و ممتاز افزایش قیمت دارد. از این سنگ برای نمای داخلی ساختمان و یکی از بهترین گزینه ها برای کارکردن در راه پله و کف ساختمان است. قیمت پله آن نیز از 75 هزار تومان تا 125 هزار تومان قیمت گذاری می شود. بسیاری از مشتریان در سوالاتی که از ما می پرسند این بود که سنگ لکه می گیرد. ما در پاسخ آن ها می گوییم راه حل این است که از فناوری نانو استفاده کنیدد و بعد از کارکردن از ماده نانو بر روی سنگ استفاده کنید که در این صورت ضد باکتری و لکه ای بر روی سنگ نمی ماند.

قیمت این سنگ چگونه محاسبه می شود؟

این سوال را می توان جز پرتکرارترین سوالات توسط اکثریت خریداران دانست زیرا اولین و مهمترین اصل برای یک خریدار،دریافت لیست قیمت محصول مورد نظر است.قیمت مرمریت هرسین را می توان متاثر از یک سری عامل دانست که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ابعاد، هر آنچه سایز سنگ انتخابی بیشتر باشد به نسبت قیمت آن نیز بیشتر است.
  • رنگ و سورت بندی
  • ضخامت
  • کیفیت فرآوری

اطلاعات تماس

تلفن
09139321409
آدرس
اصفهان - شهرستان تیران و کرون - شهرک صنعتی رضوانشهر
ایمیل