لودینگ

سنگ مرمریت آباده

سنگ مرمریت آباده به دلیل زیبایی ، مقاومت بالا و صیقل پذیری عالی در کف سالن پذیرایی ، اتاق خواب ، آشپزخانه ، حمام و سرویس بهداشتی ، راهرو و راه پله ، دیوار ، کف پارکینگ و قسمت پایین سنگ نمای ساختمان کاربرد دارد. به دلیل سختی بیشتر و تخلخل کمتر در مقایسه با سنگ تراورتن و عدم چسبندگی زیاد با ملات سیمان ، استفاده از سنگ مرمریت آباده ( و به طور کلی انواع مرمریت ها ) در ارتفاع پیشنهاد نمی گردد . اما باید در نظر گرفت به دلیل آهکی بودن این سنگ از کاربرد آن در قسمت پله ساختمان خودداری کنید و نکته دیگر از خرید سنگ هایی که با یو وی فراوری شده خوداری کنید چون پس از مدت 10 ماه خالی می کند برای همین از رزینی استفاده می شود که ساخت آلمان است و تا حدودی توانسته این نقطه ضعف را بپوشاند اما قیمت این رزین گران است که شاید همه از آن استفاده نکنند.

قیمت مرمریت آباده

انواع سنگ مرمریت آباده

سنگ مرمریت آباده که در دو حالت موج دار و بی موج در بازار موجود می باشد.بیشتر از این سنگ در بدنه ساختمان و آن هم در داخل ساختمان استفاده می شود .به شما توصیه می کنیم از  کاربرد این نوع سنگ در بیرون ساختمان جدا خودداری کنید آن هم به دلیل جنسیت آهکی این سنگ از نظر زیبایی جز سنگهای ممتاز مرمریت ایرانی است آن هم به دلیل طرح های زیبایی که در آن به کار رفته است.

مرمریت کرم آباده

مرمریت آباده کرم سنگ این نوع سنگ مانند سایر سنگ های آباده در استان شیراز و در اطراف شهر آباده معادن آن قرار گرفته است و به همین دلیل به این سنگ،مرمریت آباده شیراز نیز گفته می شود. یکی از خصوصیات این نوع سنگ می توان به رنگ کرم آن اشاره کرد که یکی از پر طرفدارترین نوع سنگ در بین سنگه های آباده است. کرم طلایی دیگر سنگی است که در بازار از خانواده این نوع رنگ که مطرح است و ما به شما پیشنهاد می کنیم از مدل بی موج آن بیشتر استفاده کنید و زیبایی خاصی در کار شدن به صورت یکدست دارد.سنگ های آباده دارای تنوع بسیار زیادی در نقش ، طرح و رنگ می باشند. این محصول با توجه به نام آن به صورت کرم رنگ می باشدو در ان طرح هایی به صورت موج  وجود دارد که زیبایی خاصی را به آن داده است. اگر به تصویر آن در قسمت محصولات سایت نگاه کنید متوجه خواهید شد که رنگ های کرم و خاکستری آن را خواهید دید. آباده کرم طلایی  یکی دیگر از انواع آباده کرم است که در بازار شناخته شده است.

پارامترهای تاثیر گذار بر قیمت خرید این سنگ چیست؟

این مرمریت همانطور که اشاره کردیم،معادنش در آباده قرار گرفته ولی عمده تولید ان در اصفهان صورت می گیرد و به همین دلیل به ان مرمریت آباده اصفهان نیز گفته می شود.عوامل متعددی را می توان بر قیمت مرمریت آباده تاثیر گذار دانست که در این بین می توان به ابعاد،سورت و رنگ آن اشاره کرد که به صورت مستقیم بر روی قیمت تاثیر گذار است.

از نظر ابعاد عمده تولید ان در سایزهای اسلب،پلاک،پله و فرشی است و به نسبت هر انچه سایز سنگ فرآوری شده بزرگتر،از قیمت بالاتری نیز برخوردار است و سورت بندی نیز اصولا بر اساس رنگ آن صورت می گیرد. یکی از سوالاتی که بسیاری از کاربران از ما می پرسند مرتبط به سورت بندی بر اساس کیفیت فراوری است.باید به این نکته اشاره کرد که سنگی که در یک واحد تولید فرآوری می شود اصولا همگی با یک کیفیت فرآوری می شوند و سورت بندی بر اساس بازه رنگ و یکدست بودن طرح و رنگ سنگ صورت می گیرد. این مرمریت به صورت موجدار و بی موج فرآوری می شود که بر این اساس نیز می توان به سورت بندی ان پرداخت.

مرمریت آباده در اصفهان

ما در شهرک صنعتی رضوانشهر به تولید این مرمریت می پردازیم و شما می توانید جهت دریافت قیمت و همچنین اطلاع از خریدوفروش آن با ما در تماس باشید. ما امادگی داریم خدمات خود را در شهرهای تهران و اصفهان بدون واسطه در اختیار شما خریداران قرار دهیم.

درجه بندی سنگ مرمریت آباده

سنگ مرمریت آباده آباده جزء سنگهای ساختمانی با قیمت متوسط محسوب می گردد . قیمت فروش سنگ مرمریت آباده براساس کیفیت و رنگ آن مشخص می شود . بهترین کیفیت سنگ مرمریت آباده دارای درجه سوپر و به ترتیب ممتاز ، درجه یک و درجه دو می باشند . سنگ مرمریت درجه ۲ به دلیل ارزان بودن در کف سازی سوله های کارخانه های مواد غذایی و اماکن تجاری کاربرد فراوانی دارد.

سنگ مرمریت آباده در کارخانه های سنگبری شهر محلات ، تهران ( شهرک صنعتی شمس آباد و شهر سنگ ) ، استان فارس و استان اصفهان ( محمود آباد ، مورچه خورت و رضوانشهر ) برش و ساب خورده و جهت عرضه و فروش به بازارهای سنگ شهرهای مختلف ایران ارسال می گردد . بیشترین تولید و سفارش برش سنگ مرمریت آباده در اندازه های ۴۰ طولی ، ۴۰*۴۰ و پله با قطر ۳ و ۴ سانت می باشد . در ادامه سعی خواهیم کرد نمونه تصاویری از سورت های آن برای شما قرار دهیم.

اطلاعات تماس

تلفن
09139321409
آدرس
اصفهان - شهرستان تیران و کرون - شهرک صنعتی رضوانشهر
ایمیل