لودینگ

سنگ مرمریت جوشقان

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

شهرک صنعتی رضوانشهر   09139321409    مختاری

سنگ مرمریت جوشقان از دسته سنگ های مرمریت است که رنگ روشنی دارد و در هرمکانی که مورد استفاده قرار گیرید رنگ آنجا را روشن می کند. این سنگ برای مکان هایی که نور کمی می گیرد گزینه بسیار مناسبی می باشد. این سنگ نیز مانند تمامی سنگ های مرمریت برای استفاده در فضای بیرون و در معرض باران وبرف مناسب نیست و رگه های آهکی آن به سرعت خالی می شود.

سنگ جوشقان سرعت های منتوعی دارد و بر اساس کیفیت هر سورت قیمت گذاری می شود. جوشقان دانه سیاه از ارزانترین سورت های سنگ جوشقان به حساب می آید که زمینه آن روشن است اما دانه های سیاهی در تمام سطح آن پراکنده است. جوشقان کالباسی از دیگر سورت هایی است که زمینه آن نیز سفید است و لکه های زردی درون سطح آن پراکنده شده اند. البته این لکه های در اصطلاح کالباسی بسیار زیبا می باشند و در کنار هم قرار گرفتن آنها طرح های منتوعی ایجاد می کند. سورت دیگر سنگ جوشقان سورت ممتاز آن می باشد که کاملا سفید است و در آن ناخالصی وجود ندارد. این سنگ بالاترین قیمت در میان سنگ های جوضقان را دارد و به فراوانیدو سورت دیگر نیز نمی باشد.

سنگ جوشقان برایفرش کردن کف واهد های مسکونی یا اداری مناسب می باشد چرا که رنگ روشن آن فضا را دلباز می کند. استفاده از این سنگ در راه پله ها، پارکینگ ها یا فضاهای داخل لابی نیز مرسوم می باشد. از این سنگ به عنوان پله نیز استفاده می شود که در اینصورت با ضخامت ۳ سانتیمتر بریده می شود تا مقاومت لازم را داشته باشد. سنگ جوشقان بیشتر به صورت ۴۰ طول یا ۴۰ در ۴۰ بریده می شود و در سایز های بزرگ زیاد مرسوم نمی باشد.

سنگ جوشقان از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به سنگ حمزاوه دارد اما از نظر مقاومت و استحکام از این سنگ پایین تر است.

       سنگ مرمریت جوشفان    سنگ مرمریت جوشقان    سنگ مرمریت جوشقان   سنگ مرمریت جوشقان

اطلاعات تماس

تلفن
09139321409
آدرس
اصفهان - شهرستان تیران و کرون - شهرک صنعتی رضوانشهر
ایمیل