لودینگ

سنگ مرمریت سفید چرمی

سنگ مرمریت سفید چرمی

برای اطلاعات بیشتر با تماس بگیرید

شهرک صنعتی رضوانشهر  09139321409 مختاری

سنگ مرمریت سفید چرمی

 

سنگ مرمریت سفید چرمی به دلیل ثابت بودن رنگ سفید آن که هرچه در معرض نور آفتاب قرار گیرد سفیدتر خواهد شد و همچنین به دلیل تشابه بسیار زیاد به سنگ تراورتن سفید کاربرد زیادی در نماهای کلاسیک و مدرن دارد.
مرمریت سفید چرمی به دلیل قیمت مناسب و رنگ سفید یک دست و تشابه زیاد با تراورتن سفید سوپر مورد استقبال سازندگان محترم قرار گرفته است کاربرد مرمریت سفید چرمی در نما ، دیواره های داخلی ساختمان اعم از راه پله و پارکینگ می توان نام برد تنها موارد منع استفاده آن درکف می باشد علی الخصوص در مناطق و محیط هایی که رطوبت زیاد وجود داشته باشد.

 

سنگ های ساختمانی فارق از اینکه در چه دسته ای قرار می گیرند می توانند در دو نوع اصلی سابیده یا چرمی به مشتری ارائه شوند. سنگ تراورتن و سنگ مرمریت هر دو قابلیت تبدیل شدن به سنگ چرمی را داراهستند. سنگ چرمی به نوعی سنگ گفته می شود که با پالیشرهای مخصوص سابیده می شود و یک نوع حالت مخملی در خود دارد. این سنگ به صورت سنگ های کلاسیک و آنتیک در می آید و به ساختمان نمای بسیار خاصی می دهد.

سنگ چرمی به صورت انبوه در راه پله ها، پارکینگ و لابی های ساختمان کاربرد دارد. این سنگ در رنگ ها و طرح های متنوع ارائه می شودو هرچه طرح آن پر ازدحام تر باشد بیننده را بیشتر شیفته می سازد. سنگ های چرمی تراورتن بیشتر در چهار سورت سنگ شکلاتی چرمی، سنگ کرم چرمی، سنگ چرمی روشن و سنگ چرمی سیلور در بازار موجود می باشند که سنگ های کرم و شکلاتی آن بسیار پرطرفدار می باشند. سنگ چرمی روشن بیشتر در نما به کار می رود و سنگ های تیره تر در فضاهای داخلی و لابی ها کاربرد دارند.

هزینه تولید سنگ چرمی نسبت به مورد مشابه سابیده آن اندکی گران تر خواهد بود و دلیل آن هم پالیشر های مخصوص این سنگ است. البته باید در نظر داشت در سنگ های چرمی که سوراخ ها با رزین پوشانده نمی شوند این هزینه پایین تر خواهد بود.

یکی از مزیاتی که سنگ چرمی دارد این است که حتی سنگ های ضعیف را نیز ارزشمند می کند. برای مثال سنگ جوشقان قرمز که سابیده آن محبوب نیست پس از تبدیل به چرمی خواهان خواهد داشت.

باید توجه داشت که سنگ های چرمی تروارتن یا سنگ چرمی مرمریت پس از نصب حتما باید با براق کننده پوشانده شوند و تا این کار انجام نشده باشد نمی توان نصب آنها را کامل تصور کرد. پس از انجام این کار سنگ بسیار براق می شود و جلوه های متفاوت پیدا می کند.

از سنگ ها چرمی برای فرش کردن فضاهای خاص نیز به کار می رود. فضای باغ های کوچک شخصی با این سنگ بسیار متفتوت خواهند شد.

میزان مطلوب آنالیز سنگ مرمریت

جذب آب وزن مخصوص تخلخل مقاومت فشاری مقاومت سایشی
Min 0/06 %  kg 510 petty 2/26 kg 2/5 %
Max 1/30 % 1500 kg 4/5% 2/80 kg 6/5 %

 

سنگ مرمریت سفید چرمی

سنگ مرمریت سفید چرمی

این مطالب از سایت کارینو برگرفته شده است

اطلاعات تماس

تلفن
09139321409
آدرس
اصفهان - شهرستان تیران و کرون - شهرک صنعتی رضوانشهر
ایمیل