سنگ مرمریت آباده

سنگ مرمریت آباده که در دو حالت موج دار و بی موج در بازار موجود می باشد.بیشتر از این سنگ در بدنه ساختمان و آن هم در داخل ساختمان استفاده می شود .به شما توصیه می کنیم از  کاربرد این نوع سنگ در بیرون ساختمان جدا خودداری کنید آن هم به دلیل جنسیت آهکی این سنگ از نظر زیبایی جز سنگهای ممتاز مرمریت ایرانی است آن هم به دلیل طرح های زیبایی که در آن به کار رفته است.

مرمریت آباده کرم سنگ این نوع سنگ مانند سایر سنگ های آباده در استان شیراز و در اطراف شهر آباده معادن آن قرار گرفته است و به همین دلیل به این سنگ،مرمریت آباده شیراز نیز گفته می شود. یکی از خصوصیات این نوع سنگ می توان به رنگ کرم آن اشاره کرد که یکی از پر طرفدارترین نوع سنگ در بین سنگه های آباده است. کرم طلایی دیگر سنگی است که در بازار از خانواده این نوع رنگ که مطرح است و ما به شما پیشنهاد می کنیم از مدل بی موج آن بیشتر استفاده کنید و زیبایی خاصی در کار شدن به صورت یکدست دارد.سنگ های آباده دارای تنوع بسیار زیادی در نقش ، طرح و رنگ می باشند. این محصول با توجه به نام آن به صورت کرم رنگ می باشدو در ان طرح هایی به صورت موج  وجود دارد که زیبایی خاصی را به آن داده است. اگر به تصویر آن در قسمت محصولات سایت نگاه کنید متوجه خواهید شد که رنگ های کرم و خاکستری آن را خواهید دید. آباده کرم طلایی  یکی دیگر از انواع آباده کرم است که در بازار شناخته شده است.

قیمت مرمریت آباده

این مرمریت همانطور که اشاره کردیم،معادنش در آباده قرار گرفته ولی عمده تولید ان در اصفهان صورت می گیرد و به همین دلیل به ان مرمریت آباده اصفهان نیز گفته می شود.عوامل متعددی را می توان بر قیمت مرمریت آباد تاثیر گذار دانست که در این بین می توان به ابعاد،سورت و رنگ آن اشاره کرد که به صورت مستقیم بر روی قیمت تاثیر گذار است.

از نظر ابعاد عمده تولید ان در سایزهای اسلب،پلاک،پله و فرشی است و به نسبت هر انچه سایز سنگ فرآوری شده بزرگتر،از قیمت بالاتری نیز برخوردار است و سورت بندی نیز اصولا بر اساس رنگ آن صورت می گیرد. یکی از سوالاتی که بسیاری از کاربران از ما می پرسند مرتبط به سورت بندی بر اساس کیفیت فراوری است.باید به این نکته اشاره کرد که سنگی که در یک واحد تولید فرآوری می شود اصولا همگی با یک کیفیت فرآوری می شوند و سورت بندی بر اساس بازه رنگ و یکدست بودن طرح و رنگ سنگ صورت می گیرد. این مرمریت به صورت موجدار و بی موج فرآوری می شود که بر این اساس نیز می توان به سورت بندی ان پرداخت.

ما در شهرک صنعتی رضوانشهر به تولید این مرمریت می پردازیم و شما می توانید جهت دریافت قیمت و همچنین اطلاع از خریدوفروش آن با ما در تماس باشید. ما امادگی داریم خدمات خود را در شهرهای تهران و اصفهان بدون واسطه در اختیار شما خریداران قرار دهیم.