لودینگ

سنگ بوکان

سنگ بوکان

سنگ بوکان دارای ظاهری سفید رنگ می باشد . بسیاری به دلیل شباهت آن و همچنین آهکی بودن به آن تراورتن بوکان نیز می گویند. از خصوصیات این سنگ می توان به جذب آب بالای آن اشاره داشت که در اوایل از این آن در دیواره های داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گرفت. در حال حاضر و مخصوصا در استان تهران مشاهده شده است که از این محصول در نمای بیرون ساختمان به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.سنگ  بوکان  جهت دریافت لیست قیمت با شماره تلفن 09139321409 در تماس باشید.  

سنگ تراورتن بوکان

سنگ تراورتن بوکان در بخش قبل علت این که چرا به این محصول تراورتن نیز گفته می شود شرح داده شد و یکی از خصوصیات آن می توان به بازه رنگ سفید آن اشاره داشت که موجب شده برای آن دسته از معمارانی که از رنگ سفید برای نمای ساختمان استفاده کرده اند به عنوان یکی از گزینه ها معرفی شده به کارفرما ها در نظر گرفته شود .

سنگ ترامیت بوکان

به این محصول سنگ ترامیت بوکان نیز گفته می شود . چرایی را خود با مشاهده محصول خواهید دریافت. علت ؟ با دقت در این نوع سنگ شما متوجه خواهید شد که نه می توان آن را به عنوان یک سنگ تراورتن معرفی کرد و نه به عنوان یک سنگ مرمریت ، پس آن را به عنوان ترامیت در بازار معرفی می کنند.

سنگ نما بوکان

سنگ نما بوکان در بین بازاریان سنگ ساختمانی مطرح می باشد همین اصطلاح می باشد. چرایی را متوجه نشدیم ولی احتمالا با توجه به رویکرد بازار در استفاده از این نوع محصول در نمای بیرون ساختمان و با توجه به نام آن می توان این احتمال را در نظر گرفت که با این نام در بازار معرفی گردد.

کارخانه سنگ بوکان

کارخانه سنگ بوکان کارخانه های بسیاری به تولید این محصول می پردازند. برای نمونه می توان به واحد تولیدی ما اشاره داشت که علاوه بر تولید سنگ مرمریت حال با توجه به نیاز مشتریان به تولید این محصول نیز پرداخته تا آن دسته از مشتریانی که به دنبال سنگ هایی با زمینه روشن و سفید نیز می باشند محصول خود را با کیفیت بالا دریافت کنند.

سنگ بوکان قیمت

خرید سنگ بوکان در بازار سنگ به صورت گسترده ای رواج یافته تا جایی که می توان قیمت سنگ بوکان را با افزایش رشد بیشتری نسبت به سایر سنک ها در این چند سال گذشته معرفی کرد. بازه قیمت آن با توجه درجه بندی از قیمت 40 تا 80 هزار تومان در بازار قابل یافت می باشد.

سنگ لایمستون بوکان

سنگ لایمستون بوکان را نیز می توان به یکی دیگر از نام های این محصول اشاره کرد و در بازار و مخصوصا در بین تولید کنندگان می توان این محصول را به خوبی با این اصطلاح جستجو کرد.

اطلاعات تماس

تلفن
09139321409
آدرس
اصفهان - شهرستان تیران و کرون - شهرک صنعتی رضوانشهر
ایمیل