لودینگ

سنگ کوبیک گرانیت مروارید مشهد

سنگ کوبیک گرانیت مروارید مشهد

سنگ کوبیک گرانیت مروارید مشهد همانطور که از نام آن مشخص می باشد معادن آن در استان خراسان رضوی واقع شده و به عنوان یکی از گرانیت های مطرح با زمینه رنگ کرم روشن در ایران می باشد. از مشخصه آن می توان به دانه های مشکی رنگی اشاره کرد که بر روی سطح آن به صورت منظم می باشد. کوبیک گرانیت مشهد در ابعاد 10*10*10 و 10*10*5 مورد فرآوری قرار می گیرد و سایر ابعاد نیز مطابق درخواست مشتری پذیرفته و مورد تولید قرار خواهد گرفت.

شماره تماس 09136966063

کوبیک گرانیت مروارید مشهد به دلیل داشتن خصوصیات ذاتی و همچنین استقامت و دوام ، موجب شده تا از آن در بخش کف سازی مورد استفاده قرار گیرد  و به نوعی از آن در محوطه های مربوط به عابر پیاده و همچنین فضای سبز مورد استفاده قرار می گیرد و از بارز ترین مشخصه آن در مقابل گرانیت های مشابه می توان به بازه قیمت مناسب آن اشاره کرد.

قیمت کوبیک گرانیت مروارید مشهد

پارامترهای متعددی را می توان بر روی قیمت کوبیک گرانیت مروارید مشهد تاثیر گذار دانست که در این بین می توان ابعاد را به عنوان مهمترین عامل تاثیر گذار بر روی قیمت دانست. این گروه آمادگی ارائه خدمات خود در زمینه خرید و فروش انواع سنگ کوبیک گرانیت مروارید مشهد در شهرهای اصفهان ، مشهد ، تهران و سایر شهرهای ایران را دارا می باشد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

اطلاعات تماس

تلفن
09139321409
آدرس
اصفهان - شهرستان تیران و کرون - شهرک صنعتی رضوانشهر
ایمیل