لودینگ

سنگ کوبیک مرمریت لاشتر

سنگ کوبیک مرمریت لاشتر

مرمریت لاشتر از زمینه رنگ طوسی مایل به مشکی برخوردار می باشد و به همچنین به دلیل مقاومت و دوام بالا و جذب آب پایین موجب شده تا از مرمریت لاشتر در کف ساختمان و معابر مورد استفاده قرار گیرد. سنگ کوبیک مرمریت لاشتر یکی از انواع سنگ های کوبیک است که در ایران مورد فرآوری و تولید قرار گرفته و به صورت عمده از این نوع کوبیک در پیاده روها و معابر و همچنین محوطه های فضای سبز مورد استفاده قرار می گیرد.

شماره تماس 09136966063

کوبیک مرمریت لاشتر

لاشتر معادن آن در استان اصفهان واقع شده و به موازات آن نیز بیشترین تولید آن در اصفهان انجام می گیرد . از جمله مکان هایی که به تولید کوبیک مرمریت لاشتر می پردازند می توان به شهرک های صنعتی محمودآباد ، منطقه صنعتی دولت آباد و نجف آباد اشاره کرد.

قیمت کوبیک مرمریت لاشتر

پارامترهای متعددی بر روی قیمت کوبیک مرمریت لاشتر تاثیر گذار می باشند که در این بین می توان به ابعاد ، نوع سنگ و نوع برش آن اشاره کرد که در این بین می توان به مرمریت لاشتر را از نظر برش منظم و نامنظم و همچنین ابعاد مکعبی آن تاثیر پذیر دانست. شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت با ما در تماس باشید.جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سنگ کوبیک با ما در تماس باشید.

به صورت خلاصه و مشابه سایر کوبیک هایی که بررسی کردیم این نوع کوبیک نیز به صورت منظم و نامنظم مورد فرآوری قرار می گیرد و شما می توانید جهت دریافت قیمت به روز آن با ما در تماس باشید. این مجموعه همواره در تلاش بوده با ارائه خدمات خود نقش به سزایی در افزایش استفاده از سنگ در ساخت و ساز گردد. ایران به عنوان یکی از بزرگترین قطب های معادن مرمریت در دنیا به شمار می آید و همین امر موجب شده تا این نوع سنگ به عنوان گزینه و متریال اصلی در ساخت و ساز  به شمار آید.

سنگ کوبیک مرمریت لاشتر

سنگ کوبیک مرمریت لاشتر

 

اطلاعات تماس

تلفن
09139321409
آدرس
اصفهان - شهرستان تیران و کرون - شهرک صنعتی رضوانشهر
ایمیل