لودینگ

سنگ کوبیک تراورتن قرمز

سنگ کوبیک تراورتن قرمز

سنگ کوبیک تراورتن قرمز به عنوان یکی دیگر از انواع تولیدات سنگ کوبیک به شمار می آید . با توجه به جنسیت تراورتن و به نسبت سست بودن نسبت به گرانیت موجب شده تا این مدل سنگ های کوبیک بیشتر جهت کارهای ترکیبی در مکان هایی که از رفت آمد پایین تری برخوردار بوده و از آن ها بیشتر جهت جنبه زیبا سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

شماره تماس 09136966063

سنگ کوبیک تراورتن قرمز علاوه بر آن که به صورت ترکیبی مورد استفاده قرار می گیرد به همین نسبت می توان از آن به صورت یکدست نیز مورد استفاده قرار داد. از جمله تراورتن های قرمز مطرح می توان به معادن تراورتن قرمز در استان اصفهان اشاره کرد که دارای چند سورت بوده که در این بین سورتهای یکدست و همچنین سورت با رگه سفید رنگ را نیز می توان یافت.

قیمت سنگ کوبیک تراورتن قرمز

پارامترهای متعددی بر روی قیمت سنگ کوبیک تراورتن قرمز تاثیر گذار می باشد که در این بین می توان به ابعاد آن اشاره کرد و به عنوان مهمترین عامل تاثیر گذار بر روی قیمت به شمار می آید. این گروه به اراه خدمات خود در زمینه خرید و فروش انواع آن در شهرهای تهران ، اصفهان و سایر شهرهای ایران پرداخته است. از جمله مکان هایی که در استان اصفهان به تولید و فرآوری کوبیک تراورتن قرمز می پردازند می توان به شهرک صنعتی محمودآباد و منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد اشاره کرد . شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

در پایان باید اشاره کرد که اصولا سنگ های کوبیک به صورت منظم و نا منظم مورد فرآوری قرار می گیرد و بر حسب نوع سنگ می توان یکی از آن ها را به عنوان بهترین حالت برش برای آن در نظر گرفت . شما می توانید علاه بر تراورتن به نوع های گرانیت و مرمریت نیز توجه داشته باشید. در این سال ها سنگ کوبیک از محبوبیت بالایی در بین طراحان و معماران برخوردار گردیده و همین مورد موجب شده تا تقاضای آن رشد بالایی پیدا کند.

سنگ کوبیک تراورتن قرمز

سنگ کوبیک تراورتن قرمز

اطلاعات تماس

تلفن
09139321409
آدرس
اصفهان - شهرستان تیران و کرون - شهرک صنعتی رضوانشهر
ایمیل