لودینگ

قیمت هرتن سنگ کوبیک

سنگ های کوبیک به عنوان قدیمی ترین نوع سنگفرش ها به شمار می آیند که در خیابان ها و کوچه ها مورد استفاده قرار می گرفته اند و به عنوان جایگرینی مناسب برای سنگ فرش های سیمانی نیز می توان به شمار اورد. ما در این بخش قصد داریم تا به بررسی این موضوع بپردازیم که هر تن سنگ کوبیک چند مترمربع است. جهت دریافت لیست قیمت با شماره تماس 09136966063 در تماس باشید.

قبل از این که به شروع بحث بپردازیم باید به این نکته اشاره کرد که تا حدودی انواع سنگ های ساختمانی این قابلیت را دارا می باشند که به عنوان کوبیک نیز مورد فرآوری قرار گیرند که در این بین می توان به انواع سنگ های گرانیت ، تراورتن ، چینی و مرمریت و همچنین کریستال اشاره کرد. سنگ های کوبیک به دلیل مزایایی که با خود به همراه دارند از استقبال بالایی نیز به مراتب برخوردار می باشند و با توجه به خصوصیات ذاتی که با خود به همراه دارند از ان جهت سنگفرش معابر پیاده ، فضاهای سبز ، خیابان های پر رفت و آمد و همچنین سایر اماکنی که به دنبال داشتن ظاهری سنتی و قدیمی می باشند از این نوع سنگ ها استفاده می کنند.

از مشخصه بارز دیگر سنگ های کوییک نیز می توان به تنوع رنگ آن اشاره کرد که موجب شده تا بتوانید به راحتی با ترکیب رنگ بندی آن در هنگام اجرا به ظاهری زیبا برای آن مکان دست یابید. کوبیک به صورت استاندارد در ایران در ابعاد 10*10*10 و 10*10*5 مورد تولید قرار می گیرد و برای محاسبه  متراژ هر تن به صورت استاندارد به این نتیجه رسیده اند که هر تن برای ابعاد 10*10*10 دارای 6 تا 6.5 متر مربع سنگفرش را پوشش می دهد و برای ابعاد 10*10*50 نیز هر تن، متراژ 12 الی 13 مترمربع را پوشش خواهد داد.

شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال در بخش ارسال نظر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما به سوالات شما پاسخ دهند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

اطلاعات تماس

تلفن
09139321409
آدرس
اصفهان - شهرستان تیران و کرون - شهرک صنعتی رضوانشهر
ایمیل