لودینگ

قیمت خرید انواع سنگ اسلب در تهران و اصفهان

کلمه اسلب در سنگ های ساختمانی واژه جدیدی است و اشاره به ابعاد بیشتر از 80*80 سانتی متر دارد که از آن با نام سنگ اسلب،نام برده می شود. تولید و فرآوری آن با ابعاد تایل تفاوت داشته و با استفاده از ماشین آلات مولتی وایر و اره تولید می شود. به صورت استاندارد در ایران در ضخامت های 2 و 3 سانتی متر فرآوری می شود. انواع سنگ های ساختمانی تراورتن،مرمریت ،گرانیت و چینی قابلیت تولید در ابعاد اسلب را داشته و همین موضوع موجب شده تا تصاویر انواع سنگ اسلب را در بخش زیر برای شما قرار دهیم.

لیست قیمت انواع سنگ اسلب

از پارامترهایی که می توان به صورت مستقیم بر قیمت سنگ اسلب تاثیر گذار دانست می توان به عواملی از قبیل نوع سنگ ساختمانی ،ابعاد،ضخامت و کیفیت فرآوری آن اشاره کرد که به صورت جزئی تر در لیست زیر قرار داده ایم:

  • ابعاد: این مورد کاملا به سایز درخواستی شما مرتبط است.عمدتا اسلب در ابعاد 170 سانتی متر تا 270 سانتی متر قابل تهیه است.
  • ضخامت: هر آنچه ضخامت اسلب فرآوری شده بیشتر باشد به نسبت قیمت آن نیز بیشتر است و این معادله یک استثنا نیز دارد و آن مرتبط به ضخامت های زیر یک سانتی متر است،زیرا جهت تولید چنین ضخامت هایی نیاز به ماشین آلات پیشرفته تری است.
  • نوع سنگ ساختمانی: پر تاثیر گذار ترین عامل قیمت است و برای نمونه سایز اسلب مربوط به سنگ مرمر از قیمت بالاتری نسبت به سنگ تراورتن برخوردار است و این موارد نیاز به شناخت و آگاهی کافی نسبت به انواع سنگ های ساختمانی موجود در بازار است.

نحوه خرید سنگ اسلب در تهران و اصفهان

اکثریت خریدارانی که با ما به صورت تلفنی در ارتباط هستند از شهرهای تهران و اصفهان می باشند و عمده سوال آن ها در رابطه با خرید سنگ اسلب در تهران و فروش سنگ اسلب در اصفهان است. اگر شما ساکن تهران هستید و قصد خرید این ابعاد را دارید،می توانید به صورت حضوری به شهرک صنعتی شمس آباد مراجعه کنید و اگر ساکن اصفهان هستید،می توانید به آسانی به خرید سنگ مورد نظر خود در شهرک های صنعتی محمودآباد،رضوانشهر و دولت آباد بپردازید.

نمونه کار و کاربرد سنگ اسلب در ساختمان

ما در این بخش سعی کرده ایم تا لیستی از تصاویر نمونه کارهای اجرایی انواع سنگ های ساختمانی در ابعاد اسلب را برای شما قرار دهیم تا بدین وسیله با کاربری آن به خوبی آشنا شوید و علاوه بر آن،از نمونه های پیاده سازی شده الگو برداری کنید.

اطلاعات تماس

تلفن
09139321409
آدرس
اصفهان - شهرستان تیران و کرون - شهرک صنعتی رضوانشهر
ایمیل