لودینگ

سنگ کابینت


برای اپن و کابینت اشپزخانه بهتر است  سنگی را انتخاب کنید که بادوام باشند تا در برابر سایش و پارگی در ارتباط با پخت و پز و گرما  مقاومت کنند . فقط برای دریافت قیمت انواع سنگ‌های کابینت تماس بگیرید.

دو نوع سنگی که برای این منظور استفاده می‌شون سنگ کوارتز و سنگ گرانیت است که سنگ کابینت گرانیت ,  قوی و بسیار مقاوم در برابر حرارت است. و دارای سطح فوق العاده صاف است و سنگ کابینت کوارتز به حداقل تعمیر و نگهداری نیاز دارند و بسیار قوی است. می‌تواند ضربه‌های خشن و برنده ساطور  را تحمل کنند بدون اینکه خراشیده شود یا آسیب ببیند.

رنگ کدام سنگ برای کابینت اشپزخانه مناسب است؟طرح سنگ اسپزخانه در دکوراسیون داخلی بسیار مهم است و می‌تواند بر نما و زیبایی اشپزخانه بسیار تاثیر گذار باشد و اگر بتوانیم سنگی را استفاده کنیم که با رنگ کابینت‌ها هم خوانی داشته باشد می‌شود با یک هزینه کم و مقرون به صرفه اشپزخانه مدرن و عامه پسند داشته باشیم . در این مقاله قصد داریم به شما در انتخاب رنگ سنگ کابینت و با توجه به محیط خانه و رنگ کابینت‌ها کمک کنیم

سنگ کابینت سفید 


اگر ظاهر زیبا ، تمیز و بی نظیر از کابینت‌های سفید در خانه دارید ، بسیاری از رنگ‌های کانتر وجود دارد که باعث می‌شود خانه یا محل کار شما بدرخشد. سنگ‌های مرمریت شهیاد (جوشقان)،مرمریت سفید کوه سفید میتواند انتخاب خوبی باشد که با توجه به رنگ دوم که قرار است در کابینت‌ها به کاررود نوع سنگ انتخاب می‌شود .
 رنگ‌های خاکستری مختلف نیز یک حالت عجیب و پیچده را در کنار رنگ سفید کابینت به وجود می‌اورد. سعی کنید گرانیت همدان، گرانیت خاکو، گرانیت بروجرد را امتحان کنید. به خاطر داشته باشید که هر قطعه گرانیت متفاوت است، بنابراین می‌توانید نشانه‌هایی از رنگ‌های سفید، سبز یا قهوه ای تیره را در گرانیت خاکستری خود پیدا کنید.
رنگ طلایی نیز انتخاب بسیار خوبی است و در کنار رنگ سفید یک فضای کلاسیک را به وجود می‌اورد سنگ گرانیت طلایی گلدن پیلسن ی تواند انتخاب خوبی باشد .
رنگ‌های تیره نیز یک گزینه عالی دیگر برای ارائه یک نگاه دراماتیک به آشپزخانه  با رنگ کابینت سفید هستند.سنگ‌های گرانیت مشکی نطنز ،تویسرکان ،ماسوله ،ارومیه و … و همچنین مرمریت مشکی با رگه‌های طلایی و سفید هم می‌تواند گزینه خوبی باشد.

کابینت خاکستری 
کابینت‌های خاکستری با بسیار محبوب هستند و با طیف وسیعی از سنگ‌ها سازگاری دارند از جمله رنگ‌های سفید مانند مرمر یا مرمریت سفید ،رنگ‌های تیره مثل خاکستری مانند گرانیت خاکستری ،یا مشکی مثل گرانیت مشکی و مرمریت مشکی .

کابینت‌های رنگ چوب 
کابینت‌های چوبی سبک مانند کابینت رنگ چوب بلوط که انواع مختلفی از آن به دست می‌آید ، سنتی و زیبا هستند. از آنجا که کابینت چوبی به عنوان یک خنثی عمل می‌کند ، می‌توانید تقریباً با هر رنگ سنگ ان را ست کنید 

قیمت سنگ کابینت

قیمت فروش سنگ کابینت به پارامترهای مختلفی بستگی دارد.یکی از پارامتر‌های مهم در قیمت سنگ کابینت می‌توان به نوع سنگ اشاره کرد.سنگ مرمر با توجه به زیبایی چشم نواز و امکان نورپردازی در آن قیمت بالایی دارد.سنگ‌های مرمریت , گرانیت و چینی نیز برای سنگ کابینت مورد استفاده قرار میگیرند که نسبت به سنگ مرمر از قیمت مناسب‌تری برخوردار می‌باشد.

اطلاعات تماس

تلفن
09139321409
آدرس
اصفهان - شهرستان تیران و کرون - شهرک صنعتی رضوانشهر
ایمیل